satna
10 فروردین 1402 - 11:50

دشمنان در جنگ ترکیبی می‌خواهند مردم را مقابل نظام قرار دهند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه دشمنان در جنگ ترکیبی می‌خواهند مردم را مقابل نظام قرار دهند گفت: تأخیر در حقوق معلمان پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  سمنان ، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی پیش از ظهر امروز در دیدار با برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای فرهنگی استان، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و نیز ماه مبارک رمضان به فرصت‌های بی‌نظیر ماه میهمانی خدا برای خودسازی و دستیابی به کمال اشاره کرد و گفت: امیدواریم پیش از آنکه ماه مبارک رمضان به پایان برسد، مورد رحمت و مغفرت خداوند متعال قرار بگیریم.

وی در این دیدار که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و نیز مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان حضور داشتند با تاکید بر لزوم رعایت شأن و منزلت معلمان و فرهنگیان در تمام برنامه‌ها تصریح کرد: دشمنان در سال گذشته در یک جنگ ترکیبی تلاش کردند گروه‌های مختلف مردم را در برابر نظام، انقلاب و رهبری قرار دهند که خوشبختانه در طراحی‌های خود با شکست مواجه شدند اما متاسفانه در روزهای پایانی سال شاهد آن بودیم که نسبت به معلمان عزیز بی‌توجهی شد.

مطیعی گفت: اینکه حقوق عادی معلمان در آخرین ساعات سال، آن هم با تبلیغات و سر و صدا پرداخت شود پذیرفتنی نیست و نمی‌توان گفت این اتفاق تصادفی بوده است.

وی با بیان اینکه معلمان یکی از اقشار زحمتکش و فرهیخته جامعه هستند، افزود: اینکه حقوق عادی معلمان و فرهنگیان یا بخشی از آن در آخرین ساعات روز پایانی سال، آن هم با سر و صدا و تبلیغات پرداخت شود پذیرفتنی و منطقی نیست.

نماینده ولی فقیه در استان با ابراز تاسف از سوءمدیریت صورت گرفته در پرداخت حقوق اسفندماه فرهنگیان گفت: مسئولان امر به‌ویژه مدیران اداره کل آموزش و پرورش استان باید نسبت به اتفاقات اخیر بطور دقیق شفاف‌سازی کنند تا زمینه سوءاستفاده دشمنان فراهم نشود.

مطیعی تصریح کرد: نمی‌توان پذیرفت این سوءمدیریت ها، امری اتفاقی و تصادفی بوده باشد چراکه دولت سیزدهم نشان داده است نسبت به حقوق معلمان و فرهنگیان اهتمام ویژه‌ای دارد.

امام جمعه سمنان خاطرنشان کرد: مسئولان امر به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام کنند که در آینده شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.

انتهای پیام/361

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1117572