satna
11 بهمن 1401 - 15:10

سقوط پیاپی بهمن در گردنه‌های ‌کوهرنگ‌/ ‌گرفتاری ۳ خودروی راهداری در میان انبوه برف

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بهمن روی یک دستگاه بولدوزر راهداری سقوط کرد، گفت: با واکنش سریع نیروهای راهداری این راهدار نجات یافت اما به شدت مصدوم شده است.

روح‌الله غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، از سقوط بهمن در گردنه شاه منصوری شهرستان کوهرنگ خبرداد و گفت: بهمن روی یک دستگاه بولدوزر راهداری سقوط کرد که با واکنش سریع نیروهای راهداری این راهدار نجات یافت اما به شدت مصدوم شده است و  بولدوزر همچنان در زیر بهمن است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری افزود: در گردنه تاراز نیز 3 دستگاه ماشین آلات راهداری  بین دو بهمن گرفتار شده‌اند و احتمالا 3 نفر راننده در این ماشین آلات حضور دارند که از حال آنها هیچ اطلاعاتی فعلا در دست نیست.

سید غلامعلی نوربخش، رئیس پلیس راه استان نیز بیان کرد:  با توجه به سقوط بهمن در گردنه شاه منصوری و همچنین بارش برف و کولاک شدید در گردنه چری، در حال حاضر این دو گردنه مسدود و تردد امکان پذیر نیست.

نوربخش افزود: در سایر محورهای مواصلاتی استان تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است و به رانندگان محترم توصیه می‌شود از هرگونه سفر غیرضروری خودداری و در صورت نیاز حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1010142